ČR BETON BOHEMIA, spol. s r.o.
Český Krumlov

Vše pro váš monolit...

O firmě

ČR Beton Bohemia spol. s r. o.

Společnost ČR Beton Bohemia spol. s r. o. , která je součástí nadnárodní skupiny Kirchdorfer Gruppe, se za dobu své existence stala významným obchodním partnerem stavebních firem v oblasti jižních a části severních Čech. Širokým spektrem poskytovaných služeb jsme silným dodavatelem pro všechny stavební projekty.

„ Vše pro Váš monolit…..“

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti:

Transportbetonu
prostřednictvím vlastních a majetkově propojených betonáren dodáváme zákazníkům betony dle platných norem v široké paletě pevnostních tříd. Ve snaze maximálně uspokojit požadavky zákazníků, spolu s odborníky v oboru, pracujeme na zvyšování kvality našich služeb a rozšiřování sortimentu dle aktuálních trendů na trhu.

Monolitické konstrukce

ve stavební činnosti se zaměřujeme na provádění kompletních železobetonových monolitických konstrukcí, staveb RD, vodohospodářských staveb, zemědělských objektů, obytných budov, průmyslových hal, až po realizace monolitických konstrukcí inženýrských a dopravních staveb.

Průmyslové podlahy

středisko průmyslových podlah se specializuje na kompletní realizaci strojně hlazených podlah včetně výztuže, povrchové úpravy, izolací proti vlhkosti , radonu a dalších komponentů. Provádíme i statické výpočty podlah. Základem je použití vstupních materiálů vlastní výroby nebo od ověřených dodavatelů. Praktické zkušenosti našich zaměstnanců jsou zárukou kvalitně odvedené práce.

Všechny výrobky, u kterých to zákonné předpisy vyžadují, jsou řádně certifikovány. Ve společnosti je zaveden a certifikován systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016.

Našimi zákazníky jsou jak velké stavební společnosti, tak i menší firmy s regionální působností a drobní odběratelé z řad fyzických osob.

Všechny uvedené skutečnosti a obchodní politika firmy, podřizovaná především potřebám a požadavkům zákazníků, se následně odráží v úspěchu společnosti na trhu. Díky kvalitnímu vybavení, zázemí, zkušenostem a komplexnosti nabízených služeb máme všechny předpoklady pro další uplatnění a rozvoj na náročném stavebním trhu.