ČR BETON BOHEMIA, spol. s r.o.
Český Krumlov

Vše pro váš monolit...

Kariéra

Technolog/technoložka výroby, podpora obchodního oddělení

Úvazek: plný
Vzdělání: SŠ nebo VŠ stavebního směru
Popis pracovní pozice: přijmeme technologa/technoložku, podporu obchodního oddělení pro zajištění výroby a ukládky transportbetonu; podpora obchodu, optimalizace výroby a příprava receptur

Požadujeme: znalost práce na PC, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, aktivní řidič, ŘP sk. B, praxe výhodou
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, cílové odměny.
Místo práce: Č. Krumlov s výjezdy na naše jednotlivé betonárny
Termín nástupu: dle dohody
Bližší informace: Ing. Vlastimil Vrána, 734 265 314, vlastimil.vrana@crbeton.cz

Obsluha betonárny pro oblast Kaplice, Frymburk, Český Krumlov

Vzdělání: vyučení bez maturity/středoškolské technického směru
Popis pracovní pozice:
přijmeme obsluhu betonárny v oblasti Kaplice, Frymburk, Český Krumlov - přijímání a realizace objednávek zákazníků, komplexní zajištění výroby, údržba areálu a zařízení betonárny a zodpovědnost za její technický stav.
Požadujeme: ŘP sk. B, spolehlivost a zodpovědnost
Místo práce: betonárny v Kaplici, Frymburku, Českém Krumlově