ČR BETON BOHEMIA, spol. s r.o.
Český Krumlov

Tel.: (+420) 380 347 813 | Email:crbeton@crbeton.cz

Vše pro váš monolit...

Kariéra

Pracovník armovny

Místo práce: Český Krumlov
Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
Náplň práce: Obsluha strojního zařízení armovny, výroba betonářské výztuže.
Požadujeme: Minimálně výuční list nejlépe stavebního směru, ochota k práci přesčas a o víkendech. Po zaškolení schopnost orientace ve stavební dokumentaci a samostatné práce.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, odměňování zčásti závislé na dosažených tržbách, týden dovolené navíc, stravenky.
Termín nástupu: Ihned
V případě zájmu nám zašlete Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na email stanislav.barth@crbeton.cz

Řidič autodomíchávače, obsluha betonárny

Náplň práce: řízení autodomíchávače, vedení výkazů o jízdních výkonech a vozidle, provádění drobných oprav a údržby vozidla, spolupráce s vedoucím betonárny při obsluze betonárny.
Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, praxe v řízení nákladních vozidel, výuční list, základní znalost obsluhy PC, schopnost provádění drobných oprav a údržby nákladních vozidel, výhodou strojní průkaz pro obsluhu kolového nakladače, ochota k práci přesčas.
Nabízíme: práce u stabilní společnosti, odměna závislá na výkonu, týden dodatkové dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění, při dobrých výsledcích 13. plat.
Termín nástupu: ihned.
Místo práce: Frymburk, Český Krumlov

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na email stanislav.barth@crbeton.cz